Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Gonz0 #19045 üzenetére

    A szabályok beiktatásával a jobb játékélmény biztosítása a cél, igaz? Ebbe az irányba mutat az is, hogy squad-ok játszanak egyéni rambók helyett, tehát ez nem jelent kompromisszumot. Namost, ha feltételezzük (és egyben ilyetén módon támogatjuk), hogy squadok játszanak, akkor adni minden squadnak 1 darab csipa lehetőséget, akkor a squadok, akik jó eséllyel együtt taktikáznak, mind kapnának lehetőséget arra a stratégiára, hogy legyen egy csipájuk, míg a globális max 4 csipa túlnyomórészt több squad-ot is totálisan megfoszt egyetlen csipa beiktatásától is. Nekem tetszik az 5letem, :DDD sőt minélt többet gondolkodom rajta, egyre inkább. :D Kérdés, hogy egyáltalán megvalósítható-e. Értem azt a hátrányát, amit említettél, de rohadtul nem jellemző. 10-ből 8 alkalommal ICU-k együtt vagyunk és ebből 3-4 alkalommal csak 3-an, miközben idegen csatlakozik hozzánk. Szerintem egy ujjamon meg tudnám számolni, hogy mikor zavart minket az az egy kívülálló. Azt azonban meg sem tudnám számolni, hogy hányszor zavart, hogy nem lehet köztünk egyetlen csipa sem.

    Összevethetjük az érveket és az ellenérveket, ha valamelyik admin azt mondja, hogy kivitelezhető. Nézzük meg akkor, hogy érdemes-e... ;)

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák