Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lala42

    őstag

    válasz gabipaci #17599 üzenetére

    Véleményem. (szigorúan saját)

    negyedik egy üzenet után kb 5mp múlva meghal. - ez kill-nek számít? mert akkor nem jó. Ha később lépek be és nem tudom, hogy hányan vannak, közben kapom az üzit, akkor hogy váltok fegyót? Eddig nem lehetett menet közben.

    200méter feletti távolságból megöli a használóját. - Ez nem kimondottan hiteles, mert annyiról 1 jó pisztoly is ér. Ha mellélövök, akkor én halok meg? Eze nem jó. :(

    bárki használhat CG/RPG-t, épületek ellen, de ha emberre használja, bünti. - Ha rosszul céloz? elszökken az ellen?

    Nem jók ezek. :( Jó az úgy ahogy van. :U :R

    Ezek a sok szigorítások feleslegesek. Aki nagyon köcsög, azt bannolni kell a szeróról és kész. Azt sem egyből, előbb figyelmeztető kick. Ha nem ért a szép szóból, akkor bannolni a szeróról és lehet szólni a többi szerver adminjainak is,hogy figyeljenek oda rá.
    Szerintem, mondom ez a saját véleményem. Ha sok az értelmetlen szabály, akkor elveszíti a játék ill. a szerver a vonzását. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Új hozzászólás Aktív témák