Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz asvald #101264 üzenetére

    Nem C-n tehát nem a rendszerpartíción van ... a játék, de korábban sem ott volt évekig és semmi bajom nem volt vele soha és nem is voltak rendszerpartición sőt fizikailag is másik SSD-t használok játékokra-rendszerre..

    Pár hónapja csak ez nem megy a többi BF semmi gond... ezért nem értem. De mivel Optikám van letörlöm és felrakom rendszer partícióra ezt az egy játékot este akkor 10 perc alatt megvan ezt még nem próbáltam - Köszi. :R

    Mizol Ok google...csak gondoltam valaki magyarul egyszerűen le tudja írni nekem, de amúgy meg nem nyúltam hozzá egy újratelepítésem volt legújabb legális WIN10 PRO-ra azóta OFF... És amúgy nem nyúltam hozzá igen és 16GB DDR4 memóriám van a gépben az csak elég lehet... adatlapon lévő konfigról van szó.

    Én gyanúm VGA-DRIIVER irányába ment el, hogy ott lehet vmi gebasz ezért visszaraktam egy régebbi drivert, de a helyzet nem oldódott meg BF4 editorral sem amit korábban javasoltak, de akkor rágooglézok erre a lapozófájlra mi is ez és hol kell mókolni bár kétlem megoldaná... ha a rendszerparticióra való telepítéssel sem oldaj meg. :R

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák