Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz haly #11380 üzenetére

    engem nem nagyon érdekel a hsz. szám :D ha valamihez hozzá akarok szólni ahhoz hozzá is fogok :D
    egyéni avatar meg.. ha lehet lesz, de ha nem nem fog a földhöz vágni, legalábbis én nem a miatt írok ennyit :D

    #11376) Zoli54213 hát amikor Winnie kérte ezt azt hittem, hogy "na végre", de nem :D én másra számítottam.. pl. zene nélkül egy 5-10 perces TDM rész hanggal és a long shot-nál is.. azt hittem, hogy alapból hip fire tüzelés, de becélzod és eleresztesz 3-4 golyót, ami gyakorlatilag azzal egyezik meg, hogy még akkor a "zoom" állapotában kilőtted a golyókat csak már épp veszed le róla a célzást :(
    egyébként volt pár ilyen long shot lövésed amikor nem 3-4-et eresztettél el és ott ha végig célzod le is lőhetted volna :D

    ha már lehet kérni én kérhetnék egy TDM vagy Domination kört (vagy csak egy 5-10 percet belőle) ami nem válogatott frag, hanem folyamatos gameplay a játék hangjával? :D

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák