Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz M3oH #35518 üzenetére

    jó hogy mondod, akkor fel se teszem.

    X Factor: 1600DPI pedig csak. Egyébként is a repülés a lényeg, én csak a video miatt vagyok a gépben :DDD

    köszi srácok a tippet, rápróbálok valamelyik mapon, legalább egy ribbonom legyen belőle :D

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • boogie84

    veterán

    válasz M3oH #35518 üzenetére

    Bakker ugyan ez van nálam is. Már uninstalláltam az AB-t. :W
    Azt hittem az gágyult meg. Fraps is ennyit ír. :U

    Milyen programmal tudok felvenni videót 720p-ben?? AB csak a full felbontást tudja felvenni, ahhoz meg harmatos a gépem 30 fps-re. Fraps egyáltalán nem működik BF3 alatt. :F :F

    Tegnap felvettem AB-vel 30fps 1680, de akad a videó. Nem csoda, kellene neki gondolom még 2 mag a prociba meg egy vga. Vagy ha nem ez a gáz akkor milyen programot javasoltok?? Tegnap olyan jót repkedtünk haverral.. Tetszenek a helik, de nagyon! :B

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

  • BandiHUN

    veterán

    válasz M3oH #35518 üzenetére

    Elvileg nem szereti az ilyen kiírós progikat...de végülis ha az ember nem cserél konfigot,akkor úgyis tudja,mi szokott lenni...
    Nekem egyébként az MSI Afterburner amúgyis nyűgös,rég használom,más oprendszeren,stb.is néztem,de sokszor lutri,hogy megy-e vagy épp nem,játékokban is válogatós,van,amivel sosem megy bármilyen beállításon,le is szoktam az álligatásról emiatt..
    Végülis tisztában vagyok vele,mit bír a gépa hűtés jó,nekem 99%-ban amiatt kell csak,hogy az órát is kiteszi :DDD
    Ja,mégegy extra:az élsimítást ha jól olvastam,ki kell kapcsolni,mert külömben nem működik jól.Kiíratás játékban,konzolból:
    Render.DrawFps 1
    Render.graphics.cpuvisible 1
    Render.graphics.gpuvisible 1
    FPS és tehelési %-ok.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák