Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    Urak, egy kis helyzetjelentés, amit tudni kell így hirtelen:
    2018 január óta vagyok PS-es, előtte ha ránéztem egy kontrollerre, kirázott a hideg, szóval kb. 4-5 hónapos vagyok, így kezeljétek a lentieket :B :P

    Szóval, van 4 órám a BF1 multiban, átlag 1,5-2-es KD-val tolom inf-ben, de ha nyugi van, este, nem vagyok fáradt, nem ugrál körbe 2 gyerek, akkor 2-3 inkább, DE a probléma ott van, hogy ha pl. megjelenik egy enemy hirtelen, akkor nem tudom rávinni a kurzort és lelő a picsbe. PC-n ez nem volt gond.

    Sniperezni próbáltam, röviden-tömören esélytelen, nem tudok célozni rendesen vele, PC-n ez is sima, sőt.

    Megnéztem BF trackeren, Cei-Rigotti Trench-csel 22% az acc, de pl. egy géppigyuval (MP18) szánalmas 11%, körbelövöm kb a népet, aztán még jó, h 32 golyó van benne. :D

    Van még egy nehezítésem, 3m-ről nézem a TV-t (55", 4K, HDR) és sokszor nem látom, ha pl. vki a földön fekszik, ezen sztem a fényerő-kontraszt páros segíteni fog, legalábbis remélem.

    Viszont az előzőekre megoldás? Érzékenységen állítsak vmit? Most inf-vehicle 50-50%. Ki, hogy tolja?
    Ilyen Brokenmashine meg társai, tudom, h magasan, de ők már rutinosak.

    Tetszik a játék, jó a PS meg minden, kényelmes, de nagyon gondolkozom, h PC-re vagy PS-re rendeljem elő a BF V-t... :B :U
    Meg ami nagyon a PC mellett szól BF terén, hogy ott vannak a régi ismik. Mondjuk a masina már olyan helyen van, ha ide veszem meg az új BF-et, akkor a TS kizárt. Max hallgatózok.

    #36563) anubis6: Halika! :) Ááá, a nappaliba nem tudnám hová tenni az egér+bill párost, meg az nem korrekt.

    #36559) Gery9112: :DDD :DDD

    #36561) pipo112: maradt a logo, tökre tetszik! :D Tankon is jól mutat :P

    #36562) FollowTheORI : Ori drága, hát meglátjuk, h mi lesz..októberig van idő! :)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák