Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz turbokappa #60905 üzenetére

    Mert
    1.) Másnál 170 wattos VGA-k szaladgáltak, több ember használta ezt a gépet ezzel a táppal GTX [660]-nal 770 -nel 960-nal, amik mind többet fogyasztanak mint 110 Watt, szóval a tápnak elégnek kéne lennie. Ezek ugye mind 110 Watt TDP feletti kártyák :U
    2.) Mert mintha ennek is valami HP szabvány tápja lenne, az alaplapba 2 sorban 9 pin menne bele, én amennyire tudom a szabvány 2x12, emiatt nem tudom azt se mire kéne kicserélni (az amúgy másoknál teljesen rendben lévő tápot).

    Reméltem hogy mondtok esetleg valamit,pl.: hogy R7 370 széria hiba/driverrel van baj esetleg az hogy próbáljam régebbi driverrel vagy mondjuk más konnektorba küldjem hátha az a probléma, és a régi gépben csak azért működik mert az összfogyaztás is kisebb (c2d 65 watt vs i5 95 watt). (Amit meg is csináltam, de nem segített).

    Varmi remélem ezen jobban látszik, csináltam az alaplapi csatiról is képet :R

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák