Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Furky

    őstag

    válasz Alpachino #6831 üzenetére

    Köszi mégegyszer. Felhívtam kb 15 persti boltot, és sehol nem volt már normális vga. Csak ez az egy darab His Excalibur Radeon x1650Pro IceQ. Ez is csak úgy, hogy a nagykerben egy darab volt, és ma elhozzák, ha megvan még és holnap átvehetem a boltban a nyugatinál. ha nem elírás a nagykerben. Máshol rendelésre csak januárban jön új. Addig nem bírom ki a gépem nélkül :) Szóval egyelőre leadtam rá a rendelésemet. Eddig is egy HIS Excalibur Radeon 9800Pro IceQ-m volt, szal nem ismeretlen a dolog. És a mostani 9800Pro-m azért ment tönkre, mert szerintem túlságosan rászorítottam a hűtést a magra, és lehet áthúzott, vagy kiszorította a szilikont, és megsült picit. Mert mintha lenne kis felületi sérülés a magon, de mintha eddig is lett volna, de ment. Azért szedtem le a hűtést, mert a ventillátora kezdett baromi hangos lenni, kezdett elkopni. Ilyenkor beszoktam fújni egy Multi Super 5 nevezető spray-vel, és megint jó fél évig kb. Nem először történt meg ez:) Ez már a 4. alkalom kb, de most szerencsétlenül sült el a dolog. :)

  • Furky

    őstag

    válasz Alpachino #6831 üzenetére

    Öcsééééém. Megvan! Gigabyte GeForce 7600GS ventinélküli. Pesten 10-15 boltban sehol nem volt, tudod miért? Mert az összes egy pécsi boltba került:D Na nem ám, csak túlzok picit, de felhívtam őket, és vagy 30 volt kit a pult mögött a polcon:) Lehet volt még a raktárban is sok:) Az ára pesti ár. Errefelé mindendrágább, mint pesten, kivéve ez a bolt:) Játszani még nem próbáltam, meg semmit, a megfelelő drivereket feltettem, egyelőre ennyi, majd este játszom is picit. Köszi a tippeket:)

Aktív témák