Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • waithEard

    őstag

    válasz dodopek #41599 üzenetére

    Értem. Én mondjuk a nyakamat tenném rá, hogy elviszi.
    Ezt nézd meg:[link] a teljes rendszer! fogyasztása.
    By the way: mennyi az a kártya?

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

  • ricsi99

    addikt

    válasz dodopek #41599 üzenetére

    2900pro/xt vonal optimizált változata a 38xx sorozat, teljesitménye szerintem egyenlő a 3850-es karival a 2900pro-nak. Ahogy néztem azt a karit az nem fix -áras... villámár meg nem olcsó. egyéni szubjektiv véleményem hogy a 2900-as karinak 2d ben is surrogó, zavaró hangja van, tápod ha el is birja ,valoszinüleg a terhelhetöség határán fog mozogni ,ergó a ventije 100% -os hatásfokon fog pörögni. Itt a ph-n 10-12k körül mennek a 2900pro-k ,javasolnám inkább hogy vegyél egy csendes hűtésű 3850-est, mind1 hogy 512 vagy 256mb ram ,ebben a kategoriában még nem számit,kb ugyan azt a teljesitményt kapod, ami biztos hogy sokkal kevesebbet fogyaszt ,igy kevesebb hőt termel ,igy halkabb lessz az egész géped, mert hiába fujja kifele a pro a levegöt, nem elhanyagolható mértékben melegszik a kari hátulja sem igy emelheti egy kissebb (csendesebb) gépház belsö hömérségletét amit szintén + ventivel /vagy nagyobb fordulatu ventivel lehet ellensulyozni....

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Aktív témák