Hirdetés

Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    válasz RootRulez #49420 üzenetére

    +megint egy másfél óra game, oda se. Csak igy hova vigyem gariba, ha nem mindig csinálja(lehet már nem is fogja?).
    Még 4 hónap van rá, először fél év után ventiből kávédaráló lett volt mikor darált volt mikor nem, el lett küldve meglett, most év elején memória hiba elszállt, gariztatási idő 3,5 hónap (hajamat téptem), most megy két hónapja megint vacakol, ( vacakol vagy csak átmeneti rapli volt?) Még azt se mondhatom hogy hideg meleg hatására a forrasztások fel engednének mert napi 1x van bekapcsolva de akkor megy mindig, vagy napi 2x, melegnek sem meleg 2 óra game után 67 fok 28fokos szobahőmérsékleten. Vagy csak Asus szakemberei ilyen csodaforrasztást csináltak? Ennyit még egy hardverrel sem szívtam-.-
    Egyik ismerősön keresztül szokom a hardvereket rendelni mert ő olcsóbban hozzá jut, ma mikor felhívtam mi az álláspont akkorát sóhajtott hogy azt hittem a légáramlat engem is elér, érthető hisz nekem is már kivan vele a ....

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Aktív témák