Hirdetés

Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Speed® #2853 üzenetére

    Köszönöm mester! :D

    Nos, megvallom hogy én is a HD2600XT-vel kacérkodtam egy ideig, de lemondtam róla. Miért? Mert szerintem messzire nem lesz olyan időtálló mint az X800GTO-m volt(van). Nagy volt a kísértés mikor az 1950Pro (számomra is) elérhető árkategóriába került, de lebeszéltem magam róla, jelenleg inkább ramot bővítenék (meg ha minden igaz akkor lesz egy tuningbarátabb procim).
    Ez az egész DX10 legyen/ne legyen mizéria engem arra emlékeztet, mikor anno a shader modell 3.0-ról ment a vita. Egy 6600GT és egy X800GTO közül nem volt nehéz választani. Az igazi SM3 effekteknél a 6600GT már kevés volt, SM2.b-ben meg az X800GTO volt a jobb. Néhány látványos effektről persze le kellet mondanom, de játszható volt az adott játék.
    Persze most már eljött az idő, van olyan játék ami el sem indul X800-on (DIRT) de nem hinném hogy egy 6600GT olyan jól elboldogulna vele.

    Összefoglalva: várok, ahogy Te is :)

    Ui.: csiripelik a madarak, hogy nemsokára lesz HD2700xx de ha hagyományosan 'jó' lesz mint pl az X700 akkor azt inkább kihagynám...

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Aktív témák