Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • madmike

    őstag

    Sziasztok!
    Barátnőmnek van egy Lenovo S10e notija. A közelmultban leejtette. Betört a kijelző. Vettünk bele ujat. Kicseréltem. Azóta bootoláskor, egészen onnan ahol kiirná hogy lenovo, meg hogy hogyan lehet a biosba lépni, a windows xp fekete hátteres töltöképernyőjén át egészen odáig amikor megjelenik a kurzor a kép szét van csuszva, összevissza csikok és szinek vannak rajta. Amint megjelenik a kuror és bejön az asztal onnantol kezdve tökéletes a kép. Mitől lehet ez? prbáltam hogy a windowsban lejjebb vettem a felbontást, hátha azért csinálja mert nem birja a kijelzö a kisebb felbontást,de akkor is tökéletesen megjelenitette az asztalt.

    "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

  • madmike

    őstag

    Sziasztok!
    Barátnőmnek van egy Lenovo S10e notija. A közelmultban leejtette. Betört a kijelző. Vettünk bele ujat. Kicseréltem. Azóta bootoláskor, egészen onnan ahol kiirná hogy lenovo, meg hogy hogyan lehet a biosba lépni, a windows xp fekete hátteres töltöképernyőjén át egészen odáig amikor megjelenik a kurzor a kép szét van csuszva, összevissza csikok és szinek vannak rajta. Amint megjelenik a kuror és bejön az asztal onnantol kezdve tökéletes a kép. Mitől lehet ez? prbáltam hogy a windowsban lejjebb vettem a felbontást, hátha azért csinálja mert nem birja a kijelzö a kisebb felbontást,de akkor is tökéletesen megjelenitette az asztalt.

    "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

  • madmike

    őstag

    válasz kendeee #30794 üzenetére

    Szia!
    Valóban, utángyártott kijelzőt vettem. Hétvégén megpróbálom mjad külső monitorral is. Köszi a tippet.

    "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

  • madmike

    őstag

    sziasztok!
    tegnapelőtt egy lenovo z575 tulaja lettem.
    a6-3400m apu van benne.
    A proci boostját felhuztam 2,8-ra, a max alapfrekit pedig 1,9-re.
    CPU-Z mutatja is hogy 1,9-en ketyeg a proci, de a boostot nem tudom előcsalogatni. Játék közben ha átváltok a cpu-z-re akkor 1,9-et mutat.
    nem boostol? vagy csak amint ablakot váltok visszaveszi?
    A videokártya váltás sem tiszta.
    ugy van beállítva, hogy töltön max teljesítmény, ehhez képest ha elinditok valamit akkor feljön egy ablak hogy válasszam ki hogy akarom futtatni. ezt az ablakot kikapcsoltam. Igy a 6720g megy?
    Bár szerintem nem, pl az stcc 2 játék configjában csak a 6520g választható és akad is a játék pedig nem mai darab...

    "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Aktív témák