Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szabó0922 #58596 üzenetére

    Látom új vagy itt, ezért adok pár tippet:

    Első és legfontosabb, hogy ha nem válaszolnak a kérdésedre, az nem azért van, mert bunkók vagyunk, vagy nem vagy szimpik. Egyszerűen nem tudunk válaszolni, vagy úgy hisszük lesz valaki, aki nálunk jobban tudja.

    Második, hogy amennyiben mégis fontos a kérdés, akkor ne többször tedd fel, mert megbolondítod a keresőmotorokat, (ezt még nem tetted, csak szóltam) és így később a hasonló cipőben járók dolgát. Ha upolni akarod a kérdésed, akkor arra a kérdésre menj, kattints a Válasz gombra, és írj annyit: Légyszi srácok, fontos lenne, nézze meg valaki, van e valami ötlet. Ugyanez érvényes a sértődős üzikre is, mert ha nem vagyok olyan rendes, akkor nem állok neki visszakeresni az eredeti problémádat.

    Harmadik: Amit feltettél, abból nem lehet megtudni semmit.

    Sziasztok!
    Egy gyors válasz kellene!
    Ismerösöm a modemet //milyen modem? Márka? Szolgáltató? Sima modem, vagy routeres? Wifis? Vezetékes?
    átvitte a másik szobába //Csak fizikailag átvitte, vagy új kábelezés van?
    de nincs internet kapcsolat //Wifin csatlakozol? Kábelen?
    Egy ! jel van rajta! //A Windowsnál teszi rá a ! jelet? A modemet (ami szerintem router is) eléred a gépről, vagy már azt sem?
    mit csináljon hogy müködjön? //A fentiek nélkül ezt megmondani lehetetlen...

    Amit írtál, kb annyira volt hasznos, mint amikor elmész az orvoshoz, és annyit mondasz neki. Doktor úr, felébredtem, és fáj. Milyen gyógyszert vegyek be?

    Egy kicsi türelmet, és illemet nem nehéz kipréselni, és akkor szívesebben segítenek. Az emberek külön szeretik, amikor előre megköszönöd a segítséget, és nem utólag sértődősködsz.

    Möhe:
    Nekem egyáltalán nem reklámos, mondjuk fent van az AdBlockPlus, de szerintem jobb, ha átvizsgálod a gépet.

    [ Szerkesztve ]

    Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Új hozzászólás Aktív témák