Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravail

    senior tag

    válasz flash- #11581 üzenetére

    Szia!

    Az Intel Driver-ek frissítéséhez a Download Centert itt találod.
    Ezen az oldalon a bal oldali oszlopban alul találod az "Run Intel® driver update utility"-t, ami a gépeden lévő Intel cuccok drivereit (de másokat is) automatikusan megkeresi ezen az oldalon.
    Van sokféle olyan ingyenes vagy fizetős Driver Updater szoftver, amilyenre te gondolsz, azonban, ha ilyen használatára adod a fejed, óvatos legyél! Én a "DriverPackSolution" nevezetűt kaptam meg úgy, hogy letöltöttem hozzá az XP a Vista és Win7 32/64 összes frissítését 2012. 01. 20.-ig. Ha van ennél frissebb, akkor azt a DriverPackSolution honlapjáról letölti. Azonban, több esetben jártam úgy, hogy az automatikus driverfrissítés elvégzése után ez, vagy az nem indult el, vagy nem volt elérhető. Ennek az volt az oka, hogy az adott eszközhöz az eszközgyártótól nem volt jobb driver-e, de volt a DriverPackSolution-nak, vagy más nem eredeti közzétett, és a program erre cserélte a gyárit. Azzal persze nem működött. Vissza töltve az igy elszállt egy-kettőt, minden jól működik. Éppen ezért, ha kénytelen vagyok ilyen programot használni, (pl. pont ezt a DriverPackSolution-t), akkor nem az automatikus driver frissítést választom, hanem a manuálist. Így a DriverPackSolution-ban láthatóvá válik, hogy mit és mire akar frissíteni. Ha nem gyárira akar frissíteni, nem engedem (pipa előle ki). Így elejét veszem a problémáknak. A DriverPackSolution egyébként magyarul is tud, de így az XP Vista Win7 feltöltéssel egy DVD-nyi (több mint 3GB).
    Sok sikert!

Új hozzászólás Aktív témák