Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dufresne

    addikt

    válasz biga #661 üzenetére

    Nem csak a helyesírását kéne számonkérni az ilyentől :(((
    Ezt az egész magyar oktatási rendszert, ami azért nem volt rossz világviszonylatban szerintem, sőt...úgy huzzák le, ahogy csak tudják. Átveszünk mindenféle nyugati baromságot, aztán csodálkoznak, hogy egyre hülyülünk :U
    Az egészben még ráadásul az a bosszantó, hogy ugyan még nemvagyok öreg :DDD , de azért lassan 4-5-6 év múlva talán közel leszek a családalapításhoz és, ha ezen az úton haladunk, akkor milyen oktatásban fog majd részesülni a gyerekem :F
    Nemrég voltam benn a volt középsulimban és beszéltem pár tanárral, akik aztmondták, hogy iszonyat mennyit romlott a színvonal, amióta mi kiröppentünk onnan. Persze addig sem mi tartottuk magasan, de azért mégis...kinn az udvaron ahogy hallottam beszélni a 14-16éves gyerekeket, komolyan úgyéreztem, hogy mi irodalmi nyelven beszéltünk annó hozzájuk képest és ebből kiindulva milyen lehet az írásuk a gondolkodásuk...kiábrándító :(((

    Kicsit elkanyarodtam a témától, de azért érintettem is azthiszem, csak magával ragadott ez a kis bosszúság :B

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák