Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsa7

    őstag

    válasz LógaGéza #43849 üzenetére

    Igen. Keress rá ebben a fórumban is "clarion cz"-re pl.

    "Szia!
    Volt szerencsém saját autóban kipróbálni a CZ-703-at, de hamar ki is került onnan, ugyanis rettentő zajos. És valóban ezt szó szerint értheted, ugyanis mintha susogós kiserdőben ültem volna, és ez magasabb hangerőn is hallható volt."

    "
    2012. május 29. 18:48
    írta: Rodolpho_
    Hát uraim, leírom nektek az utóbbi idő legnagyobb csalódásának okát: Clarion CZ702E A hivatalos(kozmetikázott) cikk hamarosan megjelenik a hifibolton, ám ebben nem teszek említést a valódi hifistáknak fontos dolgokról. Eddigi clarionok csúnyák voltak viszont okosak és jó hangúak, ez meg szép és buta. Crossover 6 és 12 dB-t tud, semmi többet. Utanként lehet csak vágni, csatornánként nem. Egyetlen pozitívum a sub csatorna subsonic filtere. Jelszintek csatornapáronként állíthatóak csak, szóval csak utanként, nem csatinként, ezt 1 dB-es lépésekkel. Időkorrekció elég jó, de állogatásnál halkul és lassan reagál. És most jön a hideg zuhany, a hang Tompa, fátyolos, unalmas. Magas teteje hiányzik, orrhangú énekesek. Sokat agyaltam hogy mi lehet az oka, de rá kellett jönnöm hogy a készülék a ludas sajnos. Kicsit a BT61U kenwoodhoz hasonlít aminek jó kábelekkel megjött a teteje, de ennél még Tchernovval sem, pedig azok leginkább nem tompa hangúak. Szóval csalódtam, nem is kicsit. Hanyattesést vártam, aztán sírás lett belőle. Blogban nem merem megírni, nehogy megdorgáljanak érte, de azért ti tisztában legyetek a valósággal."
    Egy-két írás róla és a tesóról egy másik fórumról.

Új hozzászólás Aktív témák