Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zeg

    senior tag

    Melyik autocadhoz kellene? Mert a 14-es verzióhoz 2D-ben elég egy 300-as p2, valami olcsó ati/matrox, 128 esetleg 256 mega ram, hozzá valami win95, meg egy 3-4 gigás vinyó. Vagy a 2002-ről lenne szó? Nem akarlak bVszogatni, de ha még a konkrét verziót sem írod le, akor bőven elég neked a 14-es verzió(de talán még a 10-es is:)), és az általam leírt konfig. Viszont nagyon fontos a monitor! Inkább egy gyengébb konfig, de 19'' alatt szenvedés rajzolni, legalább 1280*1024 felbontás legyen.
    Autocad 2002-höz elég 1Ghz körüli proci(p3, athlon), windows nt/XP prof., 512 mega ram, 4-5 gigás vinyó, ati rage/matrox g400(viszont felejtsd el hogy ezen a gépen komplett hajtóművet fogsz 3D-ben készíteni, bár ezt inkánbb mechanical desktoppal), és jobbfajta cd-író, , ha lehet nem noname papírzacsis lemezekre a nap végén lementeni a cuccokat+ szünetmentes táp. Egér csak az első 2-3 hónapban fontos, ha gyorsan és hatékonyan szeretnél dolgozni, a billentyűzetet használod.
    Valaki itt p4-et emlegetett. Mi a fenének? Én itt 2D-t olvastam. Meg a 17-es monitor. Höhöhö. Nem paintben akar hóembert rajzolni. Minek szól az olyan hozzá, aki még soha nem dolgozott autocaddal?

    3dfx cuccokat keresek megvételre

  • zeg

    senior tag

    Munkahelyi gépet húzni? Melyen a cég határidős tervei vannak? Melytől a cég-, és saját boldogulásod függ? Ez valami vicc akart lenni?

    3dfx cuccokat keresek megvételre

  • zeg

    senior tag

    válasz rudi #11 üzenetére

    Tényleg nem vagyok túlzottan tájékozott a hardverárakkal kapcsolatban. Csak azt olvasom, hogy sok GHz-es gép, felhúzva, egy 2D-re használt progihoz. Felesleges. De ha a topicnyitó nem adja meg, milyen verziójú autocad-ről van szó, akkor lehet nem sokat ért a dologhoz, és elég neki a CAD14. Arra viszont ekkora sebesség felesleges. Szóval ha valami konkrétabb....mintha azt írnám, hogy filmlejátszáshoz és játékhoz kellene egy gép(formátum?, max.felbontás?, mikori játék? stb. ) A húzást pedig viccnek tartom egy munkahelyi gépen, hiába állítólag átszámozott prociról van szó.

    3dfx cuccokat keresek megvételre

  • zeg

    senior tag

    válasz HEBI #12 üzenetére

    Én vagyok vak,, hogy a témaindító hozzászólásában 2D-t láttam? És már az előbb is említett kérdés. Melyik verzió? Cad 10? Cad 13? Cad 14? Cad 2002?

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Aktív témák