Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz RP1980 #40405 üzenetére

    Mindenbe IS beleugathatsz ;] (ha a szavaiddal élhetek)

    Valóban eltérő véleményen vagyok, láttam én már excenterrel lepattintott fényezést, nem kell hozzá sok csak egy vékonyan fújt műanyag elem éle + egy durva korong. Pont a kilengés miatt nehezen kontrollálható a kényes helyeken.

    Ami a kerámiát illeti óva intenélek attól, hogy amatőröknek ajánld, hiszen ez a termék kategória, ami a plafonon van, mint tartósság, mint használati rutin tekintetében. Nem nehéz megvenni egy 20-30 ezres üvegcsét, viszont úgy felrakni, hogy tovább bírja, mint egy jobb wax, az már nem egyszerű. Ha valaki csalódik, akkor jön majd hőbörögni, hogy ezt meg azt te ajánlottad.

    Sokaknak a mai napig problémája van egy csíkmentes ablak pucolással is, kötve hiszem, hogy a csoport túlnyomó többsége elő tudna készíteni egy felületet kerámiának és tudná hozni azokat az ideális körülményeket, hogy a bevonat tartós is maradjon. Tulajdon képpen, ha nem sütöd fel infrával, az sem mindeg, hogy a következő 2 hétben, hogy állnak a csillagok. ;] Viccet félre téve, fel lehet vinni, de ahhoz, hogy kifizetődő legyen nem árt a rutin.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák