Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyok

    tag

    Helló Mindenkinek!

    No én is befirkantok ide tapasztalat megosztás céljából. :)

    Anno (2007. május környéke) én is játszottam az aukcionátoron. Szép kecsegtető termékek még kecsegtetőbb árakon. Hát mondtam magamnak nosza! Egy kis manit belefeccölök.
    Mentek az utalások (az sms-t nem kedvelem) egyre másra. Persze nem horror összegek csak 2k ment utalásonként. Használtam robotot is, meg azonnali kattintós licitet is. Perce nem nyertem semmit. Kb. 10k befizunál jártam amikor beütött a "csoda"! Nyertem egy PDA-t. Ha jól emléxem valami 6500Ft-ért. Az eredeti ára anno valami 60-70k lehetett. HURRÁ! Nosza gyorsan eladtam mert nem érdekelt a PDA (akkor) és a kapott összeget ismét elkezdtem beletolni az oldalba. A "csoda" viszont elmaradt. Soha többet nem nyertem. Se a kollégák, se a párom, se senki akit ismerek. Beletoltam a PDA komplett árát és még pár ezrest aztán behúztam a kéziféket. ÁLLJ! Tudni kell megállni vagy simán belepumpálod az egész fizudat. Hát én megtettem. Megálltam. Azóta egy kanyi vasat nem költöttem oda. Persze sokan játszanak úgy, hogy havi 2-3k-t eljátszadoznak. "Ez még belefér" mondogatják. Igazuk lehet. Valszeg nagyobb az esélyük a nyerésre mint ha lottóznának.
    Persze nem mondom, hogy azóta nem játszottam sehol. Játszottam a bidonline oldalán és a bidder oldalán is. Ezt a licitboxot nem ismertem idáig, de engem nem fogott meg. Szóval nagyon sok a "gagyi" olcsó cucc. Ki licitálna egy fogkrémre??? Többe kerül megnyerni mintha lemennél a közértbe. Szerintem.
    Sziwiw hozzászólását is olvasva találtam egy új versenyzőt. Legalábbis számomra új. aukciogame.hu. Reggeltem, de egyenlőre semmi más. :K Figyelek.....
    Valakinek mond valamit ez az oldal? Elég új "szaga" van.

Új hozzászólás Aktív témák