Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Winner_hun #43202 üzenetére

    Miket tudok meg még?
    Érdekes ez a stroboszkóp dolog.
    Ha állíthatom folyamatosra is a világítást, akkor valószínűleg azt fogom én használni. De már csak estefele hiányzik nagyon a világítás, sötétedés előtt egy-két órával. Mert nagyon vékony vonalat szoktam berajzolni H-s ceruzával, és az szürkületkor már semennyire se látszik, előtte meg alig-alig.
    Kezd mostmár izgalomba hozni ez a Carvex. És az új már mint ha jobban izgatna.
    Ez volt a kisaranyos, ami beindított:
    Túlságosan nem dobom el magam attól, ha egy gép már karcos, mert attól még lehet hibátlan. De ez egy négy éves gép. Ha mellé teszem az én 10+éves Domino-mat, vagy a szintén 10+ éves DeWalt dekopíromat, akkor azok újszerűk ehhez mérten. Ha megpucolom őket a finom portól, tán még újként is el lehetne sütni - pedig én tudom, hogy eszméletlenül sokat mentek. Karc egyiken sincs, pedig nem lábujjhegyen dolgozok velük. És így a kép alapján szépen bele is fér nekem, hogy fején találhattad a szöget, valószínűleg leejthette a gazdája. Még olcsóbb gépet se ejtettem le soha, egy Festoolnál azért erre külön ügyelek akkor is, ha már fáradt vagyok.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák