Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz Freezee #56388 üzenetére

    az a baj (szerintem), hogy ami STB, azoknak általában korlátozott a médiaplayer képességük.
    sok még a dts-t sem ismeri, kandenciahelyes lejátszás sincs, stb.
    persze biztos van, amelyik tudja, de akkor az már nem az olcsó kategória (lásd: dune).
    de én is vevő lennék egy dune 4k tudású valamire, mondjuk fele áron.
    és akkor 2 készülék helyett lenne 1.
    de így legalább ha veszek fel tv-ből, közben tudok a másikon filmet lesni.

    aztán a médiaplayerek meg általában nem tévézésre (DVB-C) vannak kifejlesztve, de még ha van is rajtuk antenna bemenet, az max elég korlátozott képességű.
    a dune (4k) inkább média player nálunk, de már tudja a DVB-C/T-t.
    a T-t már korábban is tudta USB-s segítséggel (pl. 303D).

    a technisat amúgy lejátszik filmeket, de én sem használom arra, pont azért, mert mindent 50/60Hz-en nyom.

    amúgy továbbra sem jutottam semmire a sorozatfelvétellel, mindig be kell lépnem az epg-be és csak akkor frissíti magát és állítja be azokat a sorozatokat, amik bent vannak az agyában keresésre...hetekre nem tudom ott hagyni, mert még az epg-t sem frissíti úgy, anélkül meg nem lesz felvétel.
    de még így is egyszerűbb, hogy epg-be belépek és beteszi a felvételek közé amit kell, és nem kell egyesével hozzáadnom.
    amúgy a TARR-nál a K2 szolgáltatói box, fillérért adják, kérdeztem is ott, hogy mit tudnak erről, de nem kaptam érdemi választ, elveszett az ügyem.
    a digis topikban meg váltig állítja a kolléga, hogy nála úgy meg, ahogy mi akarjuk.

    [ Szerkesztve ]

  • Multibit

    veterán

    válasz Freezee #56388 üzenetére

    Ahogy látod, ez egy mediaplayer topik. A mediaplayer <> DVB-C set top box! Vannak tuneres mp-k, de azok nem olcsók és főleg nincsenek felvértezve a jobb stb-k tudásával (pl. sorozatfelvétel kulcsszavak alapján). Te - jó magyar szokás szerint ;] - mindent akarsz egy készülékben megvalósítva olcsón, mókolás nélkül.
    Legjobban akkor járnál, ha megbékélnél azzal, hogy két eszközre van szükséged. A használtcikk piacon nézelődj!

  • junkpod

    nagyúr

    válasz Freezee #56388 üzenetére

    Az Amlogic S905 vonalon léteznek beépített tuneres változatok, sőt mintha külső tunerrel is működnének, javaslom érdeklődj a topikjában, hogy kinek van konkrét tapasztalata tuneres dobozzal. Szerintem ha működik a tuner akkor KODI alól a többi funkció menni fog.
    Ennél nincs "tescósabb".

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák