Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz jeni #1169 üzenetére

    A tapom rohogve elbirna sokkal tobbet is, a csatlakoztatassal nincs gond, driverek, bios a legfrisebb. Minden tuningot kikapcsoltam (de ma' nem azert veszek sabertooth-ot hogy ne tudjak tuningolni).

    Elinditottam furmark + intel burntest, tehat maximalis vga+cpu terhelesnel (3 oran keresztul) minden rendben volt, tehat ha a tap volna akkor megadna magat akkor mikor maximalisan terhelem. De kicserelem par napra egy OCZ 600W-osra a biztonsag kedveert.

    De szerintem a sabertooth-al van valami gond. Tok ugyanaz a konfig, az asrock-al nem csinalt ilyet. Csak tudnam hogy lehetne rajonni hogy hol a baj.

    @szasanyi: ma kivesszem mindketto HD 7870-est es hagyom csak az iGPU-val.

    @gelacihun: nem hiszem hogy lenne valami ilyesmi bekapcsolva. Nem az elso UEFI-s asus lapom, szerintem eszrevennem. Meg mar volt bios reset, meg bios update.

    Javitsatok ki ha nincs igazam de en szerintem ha a tap/vga/cpu tuning lenne a gond akkor kikapcsolna terheles alatt nem pedig iddle-bent. Az nem OK hogy mikor majdnem 500w-ot huzok ki a konektorbol minden tokeletesen mukodik, orakon keresztul. De ha filmet nezek a youtube-on, vagy bongeszek illetve zenet hallgatok akkor gep kikapcs. Es amedig az alaplapot nem aramtalanitom, addig nem lehet bekapcsolni.

    Ja, es valami fontos amit elfelejtettem leirni tegnap ejjel. Amikor leall es ujra inditom akkor eloszor indul de nem csipog, felporognek az osszes ventik, monitornak nem kuld jelet es leall par masodpercre aztan ujraindul magatol, aztan teljesen normalisan mukodik napokig.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák