Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geee69

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én most vettem meg ennek a lapnak (ha minden igaz) az ''utódját'' a P5N32-SLI SE Deluxe-ot. Élből úgy kezdődik a problémám, hogy a manual szerint támogatja a 667-es DDR2-es KINGSTON RAMot. Ellenben vmi mitt csak 533MHz-esnek ismeri fel automatikusan. Aki esetleg találkozott már a manualjával, van egy overclocking feature-e, ahol be lehet állítani, hogy 667MHz-en menjen, de ez akkor most nem ''húzás'' már?? Nem értem, ha a manualban benne van, hogy támogatja, akkor miért nem ismeri fel rendesen. MEMTEST szerint a RAM jó. Nah, de a nagyobbik probléma, hogy telepítéskor, utána, vagy első belépés után, esetleg elős restart után (tovább még nem jutottam :( ) kifagy a gép. Eleinte csak lehalt és semmi reakció, most meg már a winfos machine_check_exception-ös kékhalálos képernyőket produkál. Állítólag hardverhiba, de nem igazán lehet meghatározni, hogy HDD, proci, vagy valmi chipset a gázos... Szal szívok vele. Gyakorlatilag a HDD nem lecsélhető (bizonyos anyagiak miatt, és nem is tudok kölcsönkérni tesztelésre másikat), szal most találjam meg, hogy mi a gáz vele...
    Egyenlőre ennyi a tapasztalatom. Ez utóbbi eset mivel lehet szinte bármi, nem róhatom fel a deszkának, na de, h a legfrisebb bios-al a memóriát ne ismerje fel... :(

    Ha netán vki találkozott ilyesmivel, és van tippje, azt megköszönném!

    Üdv mindenkinek!

  • Geee69

    csendes tag

    Kis módosítás... A lap nem bírta a régi PCI-os hangkártyám... Szal minden faxa már...
    Király a lap :)

Új hozzászólás Aktív témák