Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz ImI87 #32 üzenetére

    Jó lenne, csak szerintem az Asus marketing részlege tervezi a lapokat nem pedig a zsenik.
    Ha a biost normálisan összeraknák, a Droppot megszöntetnék, valamint a Sata és HDD kezelést javítanák.
    Nálam a szaros alsókategóriás P5K Deluxe-nál csak az alábbi problémák jelentkeztek idáig:
    Full stabil rendszer újraindul (idle éjjel épp aludtam) felkeltem megnéztem nem bootol, mert nem látja az elsődleges HDD-t biosba be-ki HDD le-fel és jó lett.
    Tuning alatt elfelejtette a biost és a recovery képernyővel jutalmazta (nem extrém tuning)
    Auto feszen ha emelem az FSB-t magától emeli a feszt, de nagyon. (gigánál simán megy az Eist és az auto fesz 400-as FSB-nél, itt miért nem)
    A ACHI bug-ot nem néztem, de arra is sor kerül.
    Szerintem nem kellene elsőként kiadni egy félkész szart, amit utána esetleg biosfrissítéssel orvosolnak, ha tudnak (P5K Premium tulajok szarban, mert nagyon úgy néz ki hardveres a gond) lehet a deluxe-nál is, majd a héten tesztelem.
    A másik teleszarják minden szarral a lapot, ami tök felesleges, régen a TUSL-C idejében még lehetett választani ki melyiket akarja (init hang, vagy nem), ha tuninglapot csinál akkor a Premium és a mezei közé miért nem tud olyan lapot csinálni a neves gyártó, amin mondjuk nincs WI-FI, hang, még egy PCI-E, cserébe digit PWRM és a megmaradt helyen tudna normális hűtést csinálni a lapra.
    Ez nem neked szólt csak most kicsit be vagyok pöccenve. :B

Új hozzászólás Aktív témák