Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lujza1978

    tag

    válasz gerlaip #22 üzenetére

    Kis tanuság a biosfrisítéshez.

    Idézet Alaplap ASUS P5WDH-DELUXE

    "

    Srácok,
    Lenn egy kis problémám, felraktam a legujabb beta 2704-es (azt hiszem ez a verziószám)) biost és vannak vele problémáim, viszont a vissza töltés nem müködik. Elolvastam az ASUS downgrade topicot az 1.32-es AWDFLASH nem kezeeli a ROM1-es kitejesztésű biosokat (bár ha jól tudom az AWARD biosokra készült az ASUS P5WDH DELUXE lapban meg AMI bios van) az AUFDOS meg nem tölti vissza a régebbi biost ugyanúgy mint a windows alatt működő ASUS updater sem. Próbáltam a régebbi 6.1 blabla verziót amit a topicban emlitenek de az meg nem hajlandó települni a gépemre.
    Valakinek valami ötlete.
    + Mége gy kéréds amikor a AWDFLASH-t
    próbáltam vagy a AUFDOS-ta akkor DOS alatt a pl P5WDH2504.ROM1 es biost így látja gép gondolom a fájlnév hosszúsága miatt P5WDH2~1 ROM ezt írtam be. Gondolom nem propbléma mert a AUFDOS próbált frissíteni csak a régebbi bios miatt nem tette meg.
    Üdv és thx

    Hi,
    Amit belinkeltél topicot természetesen olvasatm de ha véggiolvasod kérésemet akkor láthatod az ott leirtakat végig kiprobéltam és nem segíett egyik sem, vagy valamit nem vettem figyelembe. Egy hozzészolés volt ott amit még nem probákltam ki ez egyik kolléga megkérdezte hogy az AWDFLASH nem veszi be csak .bin kiterjesztést és az volt a kérdése hogy mi van ha egyzserüen átnevezi a ROM1 kiterjesztést .bin-re és ugy probálkozik. Erre sajnos nem válaszolt senki.
    Még mindíg HELP!
    Előre is thx.

    Regebbi AFUDOS-t tolts le valahonnan, azzal menni fog. Hirtelen rakeresve, a 2.07-re aztmondjak hogy mukodik. En is tobbszor tettem mar vissza regi biost, de mar nem emlekszem melyik verzioval.
    Es inkabb toltsd le az asus-tol a biost, mert furcsa, hogy ROM1 a kiterjesztese ROM helyett.

    "

    Ezt az AFUDOS-tmég nem próbáltam de más építő jellegű javaslat nem érkezett:(

    Üdv!

    Acer PREDATOR - THE BEAST :)

Új hozzászólás Aktív témák