Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci 80

    csendes tag

    Sziasztok!
    Mióta az eszemet tudom azóta simezek (logi momoval kezdtem vagy tíz éve aztán szünet,most meg egy DFGT-n örömködöm magamnak..)de ez az Assetto drift ez bizony kifogott rajtam nagyon!Alig csinálok meg 3-4 ezer pontot,s szinte küszködés az egész!Milyen kormánybeállítással mentek ?(Ti akiknek meg ez a műfaj)leírom az enyémet:Logitech driving force gt profiler:107%a többi 0 ,centering ki és 0, allowe game be,900 fok, a gameban 70%gain többi nulla,effektek meg 30-40 körül.
    Ezekkel a beállításokkal egyszerűen nem tudom megtartani az autót,vagy túlpördülök,vagy betáncol és pördülök,vagy..,de mindig pördülés a vége.Lehet én vagyok kicsit rozsdás már,de a pályaautózásban semmi problémám nincs,ott megfogom az autót majdnem mindig.Valaki igazán adhatna egy kis tanácsot,megköszönném! :))
    Sziasztok!

  • laci 80

    csendes tag

    válasz zodo #599 üzenetére

    Sziasztok!
    Valaki aki ért hozzá magyarázza már el legyen szíves,hogy lemértem én is az amd system monitorral a játékot és hasonlóra lettem figyelmes:A játék szimpla körözgetésnél: kicsi felbontásban 1280*1024 (motion blur és hdr nélkül a többi kb közepe alja felé húzva), magasabb fps értékkel(110-130),a cpu 45% on ,a gpu 99% on volt terhelve,a további végletes állítgatásoknál sem változott a helyzet,csak az fps mozgott.
    Az Ai elleni versenynél viszont a cpu értelemszerűen felugrott 65-70%ra de a gpu teljes élsímítással+ a többi feltolásával,kivétel motion blur +hdr -el lement 70%körülre kb50-60 fps mellett.
    A józan eszemmel azt gondolnám,hogy ha a videokártyát az egyedüli körözgetés is 98%-osan leterheli,akkor annak, több autóval a pályán legalább maradnia kéne,de legalább is nem jelentősen csökkennie.
    vagy tévedek?
    Amúgy egy 7770 radeon-ról és egy Q8400 2.77 cpu-ról lenne szó.
    Köszi szépen előre is a felhomályosítást!

  • laci 80

    csendes tag

    Ezzel a drifttel megszenvedtem én is.Érdekes volt,hogy a haverommal egyforma kormánnyal dfgt tök ugyanaz a beállítással nála 900 fokon drifteltem 45000 pontot és csak azért hagytam abba hogy ne unlockoljam neki a bronz medált,itthon a sajátomon jó ha nagy nehezen elértem 5000 pontot-ugyanazzal a beállításokkal.mai napig nem értem.A saját gépemen elindul az autó segge és bármit csinálok meg nem tartom.Aztán egyszer csak jó lett nálam is,a profilert piszkáltam meg.Csak hogy mennyivel könnyebb 540 fokon driftelni:elsőre 115000 pontot csináltam úgy hogy a végén magamtól hagytam abba mert a szemem már majdnem kiesett,míg 900 fokon olyan 45000-60000 között sikerült általában rengeteg gyakorlással.Viszont a 900 fok az sokkal élvezetesebb,pontosabb íveket lehet találni,szép hosszú ívű csúszásokat lehet összehozni,de nagyon nehéz jól megindítani a gépet,hogy tényleg kilinccsel előre menjél,a vas összeszedéséről meg nem is beszéltem.

  • laci 80

    csendes tag

    válasz fLeSs #748 üzenetére

    Nem nagyon értelek a hangokkal kapcsolatban.Szerintem kifejezetten jók a hangok,bár a többi szimben is hasonló minőséget tudtak,tudnának hozni.Amúgy nézzél meg összehasonlító videokat!Tele van velük a you tube.Meglepődsz hogy a többi milyen okádék!De ízlések és pofonok!Nekem nagyon tetszik..

Új hozzászólás Aktív témák