Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H3XHUN

    csendes tag

    Na ez a játék egyáltalán nem érte meg a belefektetett 180 órát. Tavaly decemberben vettem meg, oké nagyon olcsó volt szóval fogjam be. DE! Oldalakat írhatnék miért csalódás és hagyott rossz ízt a számban. Írói munka úgy az egész játékban rettenetesen gyenge, DLC-kben különösen, legfőképpen a Legacy of the First Blade eseten. Teljesen össze csapott szar az egész. Elysium teljesen logikátlan és értelmetlen. Frakció háború most komolyan ez a nagy tartalom?! Atlantis... hát van gondok. Miért is kell hülye erődökben öldösni megint mindenkit egy retek ronda páncélért ha már egy nagy hatalmú tisztviselőnek vagyunk kinevezve? Valahogy nem fér össze a kettő. Miért csak 1 befejezés van? Tök mind1 mint csinálsz. Az egész játék copy-paste újra hasznosított "tartalom"-ből van össze hajigálva. A fejlesztők valamiért imádják ugyan oda, (legfőképpen hülye erődökbe) vissza-vissza küldözgetni a játékost. Fate of Atlantis DLC kezdése.... Mennyiség > minőség, hát NEM! Az az érzésem a max szint 50 volt valami régebbi verzióban. Melyik idióta uborkás állat gondolta, hogy jó ötlet kivenni a level cap-et? 50 fölött a tárgy fel fejlesztés ára iszonyatosan megugrik. Senki nem számolt utána? Lv85-ra felhozni 75-ös tárgyat már 120k arany 20-25k bőr, vas, fa, 5k lila kő. Cheat engine-t kellet használnom mivel lv75-ön, hogy felhúzzam a 60as cuccimat (3 fegyvert, 5 páncélt) ráment az összes mindenem amit kb 160 óra alatt össze szedtem. Miközben egy küldetés ad 3000 aranyat. Mit gondoltak majd tolom bele a 100 eurókat?

    Sorolhatnám nap-estig mennyi gond van ezzel a játékkal. Nem is tudom az Originst el kezdjem-e letölteni.

    Kedvencem amikor Layla Hassan és a választott hősünk találkozik a modern korban, Atlantis romos bejáratánál. Layla: kell a botod! Kassandra: Ok. [meghal] Milyen idióta írta ezt?

  • H3XHUN

    csendes tag

    válasz C4mp3r #3115 üzenetére

    Ebben mi az irónia? Szétfikázom aham... Szóval te is olyan ember vagy aki szerint pl a Cyberpunk 2077 az évszázad legjobb játéka, 1 óra össz játékidővel. :U
    Érdekelt ez a játék, kíváncsi voltam mi lesz a vége, folytattam. Tetszett persze az elején, közepén is, de ahogy haladtam előre egyre jobban látszódtak a gyengeségek. Eddig tartott végig vinni. Szóval neked 3 óra után kiderül, hogy pl gagyi az írói munka? Amiket én leírtam azt te már tudod ennyi idő után? Az igen. Nagyon fasza csávó vagy akkor. A negatív vélemény az fikázás. Oké jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák