Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78600448

    törölt tag

    Üdv sziasztok.

    Tudom megfordultam már az Apple notebookok topikban kérdezősködni, meg ilyesmik, de nem fogom offolni hülye kérdésekkel.

    A MAC, mint maga rendszer mennyire Linux? (Hülyén hangzik, igen a kérdés arra koncentrál, hogy felépítésben közel állnak, mint UNIX-Linux.)

    Akik munkára használják, mennyivel másabb, mint a Windows? (Van rá alkalmazás, kompatibilitás [gondolok itt a programnyelvekre, hálózati eszközökre etc.] tehát kezed alatt dolgozik "gond" nélkül.)

    Hálózati eszközökre nem panaszos, nem tudom még miket soroljak, mint kérdések.

    Dilemmám az, hogy maradjak Windows vonalon valami business ultrabookkal és azon keresztül folytassam a tanulást a "jövőbeli" céljaim/terveimhez, vagy keressek egy MB-t (akár részlet akár használt, az az én gondom lenne) mert itt van gyakorlatilag egy 5C is és hát hadd ne mondjam, mennyire látom barátságosnak a Windowssal (semennyire).

    Bármi érv van jól jönne, mivel nem akarok örök életemre "gyári töltelék" lenni és hasznosítani kellene a maradék jó agysejtemet, mivel az IT nagyon érdekel, csak amennyire olvasom annyira vagyok benne kuka.

    Ha vannak itt akik néha be néznek és rendszergazdák/soft devek vagy ki mire használja az MB-t szívesen hallgatom tanácsait/véleményét a választás mellett.

    Köszönöm, Főnix!

Új hozzászólás Aktív témák