Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beci0001

    újonc

    Sziasztok! Olyan segítségre lenne szükségem, aki nagyon vágja a macbook-ot és minden szinkronizációs témát telefon és a mac között!!!

    A problémámat röviden leírnám. Adott egy macbook air 2017 a legújjabb catalina fut rajta és adott egy iphone 11 pro max teló. A gond lényegében a következő: van hogy hiába dugom össze a gépet a telefonnal, semmi nem történik azon kívűl, hogy felveszi a töltést a szinkronizálásnt elkezdi mert forog mindkét készüléken a nyíl de nem fut le az óra körbe hogy leszinkronizálta azaz nem másolja át mondjuk a zenéket amiket fel akarok tenni. Van úgy, hogy ha szinkronizálom akkor a telefon fel és eldobja a töltést és a finderben is fel csatlakozik és lecsatlakozik a gépről másodpercenként. 3  eredeti kábellel próbáltam már ugyan ezt csinálja, biztonságos újraindításból csináltam aztán ugyan úgy semmi, létrehoztam másik fiókot majd úgy próbáltam meg akkor jó volt mivel semmi nem volt abban a fiókban. Ezek előtt újratettem a catalinát akkor is ugyan ez a szitu. Volt már power on és shift gomb úgy se oldotta meg. Az  magyarországot hívtam és az aláhúzottakat ők általuk csináltam tegnapi szoftverfrissítésnél kb 5x kapcsoltam be és ki és indítottam el a gépet és a telefont is de semmi. Azt mondták az  magyarországnál a srác akivel beszéltem, hogy pakoljak át mindent egy új fiókba mert lehet a régi fiók nem jó valamiért. Segítségeteket kérem mert nem szeretnék másik fiókba átpakolni mindent mert ezt a fiókot szeretném használni! Privátba szeretném ha segíteni tudtok, ez megy kb November óta és már nagyon unom! Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák