Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz pucz #8665 üzenetére

    Én egy ideje csak Apex mobile-t tolok. ;]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • válasz pucz #8665 üzenetére

    Nem tudom ezzel a szerencsétlen wingmannel már megint miért kellett babrálni, sniper ammo meg sniper mag egy pisztolyhoz, tiszta kabaré. Spitfire meg light ammo-s lett, bow-t berakták pekidzsbe, ezek annyira felesleges változtatások, annyira látszik már rajtuk az ötlettelenség hogy az valami félelmetes. A gyors kör meg csak arra volt jó, hogy mindenki a kör szélén verje a pömpölőt és várja a beérkezőket. A matchmaking megint rosszabb lett (csak és kizárólag kezdőket vagy noobakat kapok, az enemy team meg 80%-ban master vagy pred) ami azért érdekes, mert mikor ranked szezon végén közzé teszik hogy hogyan alakult az adott szezon a játékosok 3%-a pred, 5-6%-a master, mindenki más alatta, én meg mindig ezekkel találkozom, valaki hazudik.

    Szokásos szezon eleji momentum pedig, senkit nem tudok lelőni, én instant halok, megszoktam már, nem sírok miatta, de ez minden egyes szezonnal rosszabb lesz.

    Nem tudom mi lesz a játék jövője, de ha így halad nem sok jóra számítok.

    Az új hős nekem bejön, egy ideje már úgy is átálltam wingman-ről a sniperekre, sajnos a sok nolife pro ellen nem sok esély van közelharcban ha wingman van náluk, így messziről kell őket triggerelni.

    Szóval ne búslakodj, tudom nem vígasztal, de nem csak nálad van ez, ezért írtam a múltkor, hogy már csak tényleg szórakozásból játszok, semmi idegeskedés.

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák