Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59620352

    törölt tag

    Nah végeztem a Clannad-dal! (már csak egy OVA van)

    1. évad:
    Az első 7-8 rész elég uncsi volt, egy átlagos slice of life anime volt kb számomra, voltak drámai részek de annyira nem hatottak meg. Volt pár jó poén is benne aminek örültem, meg a moe karakterek miatt feljebb húzom az értékelését, valamint a zenék se voltak gyengék. Nagyjából az első évad arra volt jó, hogy megismerhessük a szereplőket, és a középiskolás múltjukat :P Az igazi sorozat a 2. évad lesz az -After Story-.
    Erre dobok egy 9/10 -et, mert sok minden felhúzza:) az amúgy sokszor uncsi sorozatot.

    2. évad:
    Itt is az eleje azért olyan hű de nagy szám nem volt. Itt is elsütöttek pár jó poént. Meg úgy az egész nagyon tetszett, hogy a teljes életüket bemutatták a készítők 15-25 éves korukig kb. A 15. résznél indult be a dráma, nah innentől mindegyik részen könnybe lábadt a szemem, különösen egy helyen ott tényleg ki is folyt :D A végét olyan jól megcsinálták, nem is tudom, hogy találhattak ki ilyen történetet:D Kajak berakom a kedvencekbe még ha nem is az elsők közé de beteszem, ilyen drámát nem minden nap lát az ember, kár lett volna ha kimarad az életemből! Egyetlen dolog SZÚRTA AZ OLDALAMAT, az hogy nem smároltak egyszer se!!! Én meg azt hittem, hogy ilyen prűdök! Vááá aztán meg amikor kiderült, hogy kefélnek is, lehúztam minden bőrt az arcomról :D Nem igaz, hogy egy rohadt smárolós jelenetet nem tudtak volna beletenni! xD
    Összefoglalva, az egyik legjobb anime amit valaha alkottak, az első évadot megéri végigtolni, hogy a 2.-on sírhass!! Ajánlom mindenkinek! 10/10

    Megpróbáltam nem spoilerezni, de majd elmondhatnátok melyik gombbal kell Spoilert írni :D

Új hozzászólás Aktív témák