Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    ......................................................................................................... :(((

    Befejeztem a Berserk-et. Így a végére már egész megértettem a kard hatalmasságának lényegét, végére már tetszett is, vártam, mikor lesz végre megint méretesebb. :DDD

    De... ez a sorozat félelmetesen jó lett, és mégse. Miért nem? Az utolsó 3 rész... az.. Kb. most így érzek: WTF?! Ez mi volt? Teli lett elvarratlan szálakkal, és olyan nagyon wtf módjára lett vége, hogy miután 20 perce totál meghűlt bennem a vér, fél perc után felocsúdtam, és röhögni támadt kedvem kínomban. Annyira összecsapott. :F Ezekkel az utolsó részekkel sikerült alaposan felidegelni, olyan, mintha félbevágták volna az amúgy nagyon jó sztorit. ~13 éves a sorozat, és ilyen befejezéssel nincs folytatása??! Elmennek a trágyadomb búzamagrohadásos tetejére komolyan mondom... :((( Igazán lehetett volna valami pofásabb végkifejlet.

    S mégis... mindezek ellenére azt mondom, hogy remek sorozat. Az első felére mondjuk azt mondaná az ember, hogy unalmas, én se bírtam egyszerre legyűrni a részeket, de a végére már nem bírtam elülni előle. Guts karaktere meg valami fenomenális. Végre egy nem kiherélthangú rakás szerencsétlenség Herripotter a főhős, hanem egy igazán kemény és ütős izompacák. :DDD Ez tetszik. De ez az ending... ÁÁÁHÁHHH. :W

    __________________________

    SPOILER SPOILER SPOILER

    Mi a francért kellett benne az utolsó részben egytől egyig lemészárolni Guts-on kívül? Casca-val is most mi van? Szerencsétlent is meggyakták végül, vagy Griffith... áááhh... mindegy. Mangamangamanga, ugye van legalább angolul... ezt nem bírom. KELL! :Y

    SPOILER END SPOILER END SPOILER END

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák