Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Picco #10895 üzenetére

    Nos , eleg szepen:)

    KEzdodott azzal, hogy lehetett upgradelni, en meg dinka voltam, nem neztem szet, meg telidumaltak a fejem, nomeg ennyi ember nem tevedhet, hat upgradeltem iphone 4s-re. Barcsak ne tettem volna. Rajottem, olyan szinten a megszokasaim rabja vagyok, hogy az leirhatatlan. Nem volt se smartdial, se fb-share, ket nap utan sirogorcsot kapva letettem, ez nekem nem kell. Egyszeruen semmi sem ugy mukodott, ahogy en azt gondoltam, rengeteg megszokott funkcio hianyzott. Aztan bejott a kepbe az X. Mar rutinosabb voltam, mondom nem rendelek elore, kiprobalom. Es ott volt benne a smartdial. Ezzel el is volt dontve a dolog. Aztan hetvegen bementunk, es a one month roling contractunkat upgradeltuk ra.
    Az almas meg Esmeine lett.

    Kozben egyre ujabb dolgokat veszek eszre benne.:) Ahogy latom egy napot siman kibir, normal hasznalattal. Mondjuk egy ilyen telohoz igazan adhattak volna jobb fulest, valami agybadugosat, nem ertem miert ezen sporolnak 8-10 fontot....

    A sense szepen fut, a telo massziv, strapabironak tunik, es minden ott van benne, ahol lennie kell. Nem tudok ra rosszat mondani.

    Illetve amit tudok is, az nem a telefon hibaja: megvettem annoa london goto (london journey planner ) appot, amit azota levettek a marketrol, letolteni sem tudom. PEdig a legjobb volt, ha tfl utvonalat kellett tervezni.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák