Hirdetés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    #15474Danex : Igen, Allcore
    Athos: Yap, ezt is próbáltam. plus underclockolni brutálisan, de 0 difi.

    De úgy néz ki megvan a bűnös.
    Hiába futtattam 2órát
    - Memtest64-et,
    - Prime95-öt,
    - és SuperPI-t is hibátlan eredménnyel, bizony az egyik ram modul kivételével megszűnt a probléma, 1 órán át futott stabilan a BF, ami már kellően jó, 20percnél tovább sosem jutott.
    2modullal random 0-20perc között fagyott.
    - A modullal instant, sokszor már menüben fagyás.
    - B modullal nem fagyott még pedig 1-2órát már próbálgattam

    Tehát itt lesz a kutya elásva. Viszont az Ipon ennyire még nem cserél ramot, vizsgálni akarják. Márpedig ők is ráeresztenek memtestet max 20percre, azon átmegy, és visszadobják hozzám, hogy user error.

    Tudnátok valami igazán alapos, minden jellegű hibát megfogó memóri teszt alkalmazást javasolni?
    Ő a MB (B550m-plus) [link]
    Ő a ram Aegis 3000 2x16g [link]
    Vagy memtest86ot berakom reggel és este megnézem van-e hiba. :D

    Hivatalosan nincs támogatás a 2 HW között, de akkor mindkét modul rossz lenne. Plusz elég sokat ajánlott 2 HW, biztos közismert lenne ha utálnák egymást
    Próbáltam default 2133-on, xmp 3000en, kézzel beállítva gyári értékekre, majd gyári értékek alá, ugyanúgy crashel.
    Valamint a lap különböző DIMMjeibe is beledobtam. Amelyikben A memória jól megy, abban B crashel, tehát valszeg alaplap hiba is kizárva.
    Már csak be kéne bizonyítanom, hogy a memória a hibás.

    Amúgy buta voltam, mert valszeg bontottként kaptam meg a memót, tehát valaki már szenvedett vele, lehet pont így(hibás, de szintetikusan nem kimutatható) billegtem, hogy szó nélkül visszaküldöm, de jófej akartam lenni, láttam hogy megmoccan vele a gép, maradt. Normálisan összerakni viszont csak később volt időm, így a 14 napból kicsúsztam :(

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák