Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márk

    senior tag

    válasz BeZol #6040 üzenetére

    Ezt a Windows akadozást próbáld meg kikúrálni ezzel: [link]

    Nálam is akadozott a Windows, volt úgy hogy 10 másodpercig nem tudtam vele csinálni semmit (ezt úgy értsd hogy rákattintottam a Total Commander ikonjára, 10 másodpercig nem történt semmi majd bejött a program, vagy gépeltem fórum hozzászólást, egyszercsak megállt a kurzor, nem írta a betűket kb. 10 másodpercig, aztán ment tovább), háromszor telepítettem újra a Windowst ez miatt mert szentül meg voltam róla győződve, hogy valamit én baszok el.

    De nem, ezt a Windows beépített AHCI drivere csinálja, mert túl hamar küldi el aludni az SSD-t, és amíg felkel, addig bizony megáll a rendszer mint a szög. Az AMD meg a Ryzen chipset driverbe nem rak AHCI drivert.

    Én az első két pontot csináltam meg, az energiagazdálkodás lapon előjövő új opcióknál az "AHCI Link Power Management" pontot "Active" állásra raktam és megszűntek az akadozások.

    2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Új hozzászólás Aktív témák