Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HavocS

    senior tag

    válasz HSM #1459 üzenetére

    Nana, Ryzen mellé kell majd VGA is. Legkisebb Ryzen már +40k, mellé mondjuk egy 10k-s GT710 hogy legyen valami és ne fájjon lecserélni, A320 alaplapból a legolcsóbb 20k körül lesz, 12-ért biztos nem kap. Ja meg egy jobb táp, az is +5k. Szóval ott tartottunk, hogy van 90k a gépre, és ajánlottunk 155-ért valamit.

    Hidd el én se szívesen használnék ilyen gépet, de lehetséges, és ha apukának mindenképp új gép kell hogy Pistike tudjon kólofgyutizni akkor apukának el kell magyarázni hogy Pistike ezen azzal a kólofgyutival fog játszani max, ami 2010-ben jött ki, meg az előzőekkel. De ha szétnézel youtubeon tele van ruszki videókkal hogy 20-25 FPS-sel GTAV-znek ilyen konfigokkal, szóval hidd el van akinek elég a 30 FPS, főleg aki csóró. :D Régen én is ilyen voltam, mosolyogtam egyet múltkor amikor megnyitottam a Morrowindet, 20 FPS volt kézzel beállítva hogy ahhoz igazítsa a grafikát (valami kis 3rd party toollal), újabban meg remegek 50 FPS alatt :D

    #1461: na ilyesmit akartam látni, lehet hogy Ryzennel is maradhatok Win7 mellett amíg nem lesz DX12-es VGA-m, de örülnék :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák