Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kireka

    tag

    válasz tzsolesz #4873 üzenetére

    Úgy érted csak k-s intel procival érdemes? :O

    Kapott a 2200g egy amd rx560at társaságnak, eddig nem nyűgözött le, ugyanazon a beállításon ugyan majdnem dupla fps- értéket hoz, de a minimumok továbbra is 30 alatt vannak és a játékélmény sem igazán sima, szóval nem is kívántam meg emelni a grafikán. ROTTR-900p vegyes beállítások,de közel sem low grafika.
    Egy windows ujraindítást kért, és ugyanaz a driver(pack) szó nélkül kiszolgálja, de azért frissítem.

    A fogyasztásban kellemesen csalódtam, ennyit a 2200g is meg tud enni széthajtva (prime+valley) amennyit most játék alatt evett az 560-al, 150W-160W az egész rendszer falból, viszont alapjáraton 30ról 48 wattra ment a fogyasztás :W

    Hangja az van rendesen játék alatt, a proci hűtőt nem lehetett komolyabban hallani.

    A kártya nem került pénzembe, de eddig nem úgy néz ki hogy különösebben megérné a piaci árát, de biztos lesz játék ami teljesen simán fut majd és még a grafikát is emelni tudom...remélem.
    Olvastam itt hogy egy ilyen szintű kártya is megérheti 2200g mellé, hááát meglátjuk.
    (az rx560 (gtx 1050 allatti) nem keverendő az 570-el (1060 3g szint), a számozás közel sem lineáris)

Új hozzászólás Aktív témák