Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djelf

    tag

    Tisztelt Mindenki!
    Először is bevallom, hogy nem olvastam végig a fórumot. :)
    A problémám a következő. Egy játékbeli kifagyás (konkrétan odáig jutott, hogy az elején néha maxra felpörgő venti mellett kifagyó, azóta már a mentés betöltésének végénél azonnal kifagyó) eset áll fent az MSI RX480 Gaming 8G kártyámmal.
    - Futtattam Passmark 10-et és a "GPU Compute" tesztnél igen hamar a fenti fagyást produkálta.
    - Futtattam Unigine Heavent (DX11, Ultra quality, Normal tesselation, AA x4, FullScreen 2560*1080). Elindulás után kb 5 mp és fagyás.
    Mi lehet a gond? Hibás a kártya, Túlmelegszik ilyen hamar?
    Utánanézek, de sztem gari már nincsen rá.
    Kérlek adjatok tippeket, mert kihullik a hajam tőle. :DDD
    Köszönöm!

    "- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

  • djelf

    tag

    válasz Csupingo #40902 üzenetére

    FSP Hyper M 500 tápom van.
    Kipróbáltam ma a DDU-val törlést és egy 18-as drivert tettem fel. Kifagy a Passmark és a Unigine Heaven is úgyanúgy.
    Kíváncsiságból a VGA tápkábelt átdugtam a másik szabad foglalatba a tápon. Nem segített.
    Lecsekkoltam a dxdiag-ot is. Minden dx fent van 9.1-től 12.0-ig. Innentől az a gyanúm a win re-install csak az időmet rabolná. Cserekártyám nincs tesztelni. :O

    #40904 Out
    Köszi a tippet. Szerzek is egy kartonnal. :DDD

    "- Elvehetitek a mobilunkat, elvehetitek a kocsinkat, de az álmainkat soha. - Igen, mert amikor alszunk, akkor látjuk őket."

Új hozzászólás Aktív témák