Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emilió

    junior tag

    válasz worxland #2691 üzenetére

    Ph: cikkből: "vállalat legalább 175 millió dollárért értékesített hardvereket a bányafarmok számára, ami még a legerősebb VGA-val számolva is százezres nagyságrendű mennyiséget jelent, az olcsóbb megoldásokat is figyelembe véve pedig több százezres készletről lehet szó."

    És ha megnézted a proshop eladásait radeon fronton, akkor nézd meg nv fronton is.

    [link]

    Ezres nagyságrendű eladások, folyamatos érkezések, a 3-4 napos frissítésekből nyomon követhető.... . :D És ez ugye egy bolt.....

    Akkor már arról is beszélhetünk, hogy a rendelések alapján mennyivel nagyobb az igény is nv karikra.

    EXA:

    Hát tudod ha csak annyi lenne válaszként hogy a google fordítót használtam, inkább csendben maradtam volna.... :DDD

    Malibutomi: már megbocsáss, de elég nv hír alatt olvastam az nv ellenpropagandádat, ami ugye full fals volt, velem ellentétben. Akkor most custom karikból se lesz radeon? :P
    És on voltam, az amd mai hírrel, amire válaszoltam nv-s dolog pedig offba tettem. Tanulok.

    CsigaGyilkos: pont elérhető áru készletre várok....

    [ Szerkesztve ]

    A józan ész nem ajándék, hanem büntetés, mert nap mint nap meg kell küzdened azokkal, akiknek nincs. Főleg a kis trollokkal, akik lenyúlják az idézeted, és azt hiszik, ettől okosnak tűnnek majd.

Új hozzászólás Aktív témák