Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baly81

    aktív tag

    válasz V/ #74117 üzenetére

    Nekem eddig úgy jött le, hogy csak előfizetéses loginek lesznek. Félreértettem... A bemásolt angol szövegből én arra tudok következtetni, hogy továbbra is lesz ingyenes és VIP profil (azaz előfizetés). Ha minden login előfizetéses lenne, akkor azt nem lenne értelme VIP-nak nevezni. 😅 Amúgy, az a 30 dodós vásárlás feletti cashback lósz*rt sem ér, kis matekkal $100-nál ~7%. Ennél sokkal többet kaptam egyedi kedvezményekkel és állandó kedvezménykódokkal, amiket azoktól a boltoktól kaptam akiktől nagyon sokat vásároltam. Kis (2-3 hetes) kihagyásokkal ugyan, de tavaly $5k-t meghaladó összeg volt az alis várárlásaim értéke. Ezekből a vásárlásokból kb. 30%-a nem érte el a 30 dollárt, noha a legkevesebb is 17-20 dollár között volt. Ha a VIP előfizetés drága lesz, márpedig Mo.-ról a deviza gyengesége miatt fájdalmas díja is lehet, akkor nem biztos, hogy megéri. Ha valaki többet vásárol annak talán, de aki csak évi 10-20 csomagot rendel, azt is saver shippingel, mert nem képes fizetni 1-2 ezer Forintot a normális szállítási módért sem, annak nem lesz értelme előfizetni a VIP-re. A vásárlói védelemmel és kommunikációval eddig sem volt túl sok gond. A 24/7 help center kb. semmi pluszt nem tesz hozzá az eddigiekhez, ezzel kár promózniuk. Az utóbbi 2 évben amúgy nem volt semmi érdemlegest nyújtó! Ha valakinek pl. Diamond rangja volt, annak korábban jó ajánlatokat adtak pl. a member centerben, de ennek is vége szakadt. A coinos dolognak sem láttam értelmét, -attól függetlenül, hogy néha levont pár száz, vagy pár ezer forintot a vásárlási összegből-. Most is van 25000+ coinom, de értelme nem sok van, pedig azt írja, hogy egy $250+ érték... :U
    Én inkább abban láttam értelmét ennek a rangos pontozásnak, hogy a vásárlókról is alkotott egy megbízhatósági képet.
    Kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből.

    [ Szerkesztve ]

    Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

Új hozzászólás Aktív témák