Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz maestro87 #10565 üzenetére

    Amit te linkeltél az annyiban másabb az IPC-től, hogy
    - max kisütés 500mA ( IPC-nél 350mA )
    - egyszerre 1 üzemmód mehet ( IPC-nél meg akár mehet egyszerre töltés, kisütés, frissítés, teszt ) szóval nincs slotválasztó azon amit linkeltél

    Hasonló alternatíva még a Technoline BC-700 katt

    Nekem eddig nem volt gondom Conraddal. Ismerősnek pl. a töltőjéhez ami van adapter, kezdett szétjönni, valószínű hogy nagyon megtört. Nem csak az adaptert cserélték, hanem az egész töltőt kompletten. Szóval garis ügyintézéssel kapcsolatba én csak pozitívat hallottam vissza.
    És lehet hogy túlárazottak a termékei, de most spec egy másik gyártónak se találtam olyan töltőt mint amit linkeltem, azt a 33k-s töltőt ( Voltcraft Charge Manager 2016 ). Amúgy én is ezzel szemezek, nagyon drága, viszont ezzel bármilyen Ni-MH akksit lehet tölteni, sokféle módon, és rengeteg mindent kiír az akkuról amiből tudsz viszonyítani hogy milyen.

    AA AAA akksira ott van nekem az IPC-1L - Lámpáimhoz meg a Li-ion-hoz ott van az XTAR VP2 töltő, ami szintén a legjobb szerintem. D akksit nem sok mindenbe használok, néha jól jönne a töltő, van olyan kempinglámpa amibe 3db D kell, de inkább veszek alkálit, minthogy ennyit adjak egy töltőért. Bár csak elgondolkoztam rajta hogy jó lenne, de az ára... ha lenne olcsóbb alternatíva azt választanám, de egyelőre még nem találtam.

    Azt hogy mi akad fenn a vámon sok mindentől függ. Volt hogy egy drón nem akadt fent, de volt hogy egy kis távirányító igen. Szóval így nem lehet kijelenteni hogy azért mert kicsi a csomag nem fog fennakadni. Alapból egy töltő ugye inkább dobozba van, ami nagyobb csomag mint egy levél méret. Sajnos van rá esély hogy fennakad. És van hogy így drágábban jössz ki mintha itthon vennéd meg. Ha csak 2-3000 ft különbség van az itthoni meg a kinti között, akkor én tuti hogy az itthonit venném.
    Nem csak azért mert nem kell várnom 1 hónapot rá, hanem mert ha fennakad a vámon kb. ugyanott vagyok.

    (#10566) Predator2

    Természetesen tudsz venni olcsóbban C meg D töltésére alkalmas töltő, de általában azok alkalmasak AA meg AAA-ra is. Itt a fórumtársnak az kellene hogy IPC tudásával olyan töltő amivel lehet C D 9V-os akksit tölteni. Olcsón sajnos ez nem fog menni.
    13k-ért van a P600 ami nem jelzi ki a dolgokat, de az tud mindent. De amint említettem, pl. ismerősnek sokszor AA akksikat hibásnak jelzi ki. Volt olyan hogy újat is annak jelzett. Amúgy eneloop aksikkal nincs gond, de azért nem várná el az ember hogy egy akksi azért mert Varta, hibásnak jelezzen ki.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák