Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • gizda

    aktív tag

    válasz t1 #6056 üzenetére

    Ha már rólam van szó,szeretnék én is hozzászólni a dolgokhoz.Reakcióm?Természetesen én is védem az érdekeimet.Igen,felajánlotta,hogy felhozza,5000ért.Nem ragaszkodtam hozzá. :U De nem hinném,hogy ez így bárkinek megérné.Ő mondta,hogy szerinte maradjunk a postai útnál.Természetesen megvannak az üzenetváltások és én szívesen közzé is tenném.Arról szó sem volt a hirdetésben,hogy nem tud rá garit vállalni.Annyi volt,hogy gari nincs rá.[link]
    Szeretném leszögezni,hogy nem ronthattam el a telefont,mert be sem lehet kapcsolni.Természetesen bármelyik moderátor nyugodtan nézzen bele a beszélgetéseinkbe.Szeretném,ha megoldódna a dolog,mert nem hinném,hogy bárki benyelne 23000forintot.Azt sem igaz,hogy 470ft-ot fizettem a postaköltségre.Mivel Ő azt mondta csomagként szokott postázni,ami 830ft.Megbeszéltük,hogy 22000 a teló,mert nincs hozzá meg a füles.Én 23000-ret befizettem,mondván 1000-be belefér a 830.Súlya alapján eljött volna ajánlott levélként 470-ért,de nem érdekelt.Nem hinném,hogy valakit onnan kell megítélni,mert kevés a piros pontja.Sajnálom,én nem cserélgetem a telefonjaimat nap,mint nap,ezért nem állok jól velük.

    [link kiszedve, bár ez csak nálad működött...]

    [ Módosította: ngabor2 ]

    gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

Aktív témák