Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borosz

    senior tag

    válasz kferko #1 üzenetére

    Nekem meg 5VIA77 lapom volt Ver 2. indulásnál is ezt írta ki BIOS Ver 2. A honlapon meg le lehet hozzá ta ver 5-os biost is. De ha fel akartam tölteni az új 5-os verziót nekem is kiírta, hogy nem ebbe a lapba való a bios revízió holott erre a 5-osra azt írták, hogy K6-2 proccot is lehet vele fogadni.
    Fogtam és letöltöttem egy normál AMI flesselő progit és azzal írtam bele az új 5-ös biost. Azóta azt írja ki, hogy Ver 5. :D és hibátlanul megy.

    Neked meg szerintem a P jelölés a PPGA foglalatra utalhat. Próbáld meg ilyen módon frissíteni és ha elrontod, tudok neked küldeni egy jó 6VIAZX/BX BIOS csippet, ami szinte ugyanaz mint a tied. :D Vagy szerezz egy másik csipet és abba írd bele melegírással az új verziójú BIOS-t. Ez a jobbik módszer szvsz.

    Én is sokat variáltam, de végülis beleírtam az 5-öst és nem lett baj.

    Egy ismerősöm meg kért tőlem egyszer egy intel TX csipes lapba való biost mert neki is egy ilyesmi lapja volt, de nem indult. Fogta, belerakta a teljesen más P1 lapból származó - ám TX csipszethez való BIOS IC-t és melegen megírta a sajátját újra és megjavult a lapja.

Új hozzászólás Aktív témák