Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    Kis problémába futottam:

    Acer 4810t notinál a wifivel (Intel 5100) van gondom.

    Egyelőre a géppel kapott vista home premium van fent, decemberben igénylem a win7-et.

    A gondom az, hogy win alatt a wifivel pár napja nem tudok csatlakozni az otthoni hálóhoz dhcp-vel. (wpa2-aes titkosítás van beállítva.)

    Elvileg minden beállítás rendben, de nem képes csatlakozni, korlátozott kapcsolat alakul ki, még a routert sem érem el.

    biztos, hogy valami szoftveres baja van, mert linux alatt pöpecül működik.

    vista alatt is működött egy darabig, de hogy mi miatt azt nem tudom, de pár napja csak akkor tud csatlakozni, ha kézzel állítom be a kapcsolat részleteit.

    próbáltam eltávolítani az eszközkezelőben a wifit, újra felismertetni - drivert újratelepíteni, de nem oldotta meg a problémámat.

    A vista által felajánlott lehetőséget is megpróbáltam, semmi. Jelenleg csak úgy megy, ha statikusan beállítom az adatokat.

    Tűzfalként az outpostot használom, annak a beállításaival minden rendben, nem ott akad el a dolog.

    Más nem tapasztalt hasonlót? Vista topicba keresgéltem, jó pár embernek ahogy látom volt hasonló problémája, de konkrét javaslatot nem találtam a probléma megoldására.

    Ill. ha már itt vagyok, nem tudtok valami normálisabb wifi menedzselő programot, ami jobb, mint a vista beépítettje?

    Próbáltam a vezérő gyári inteles cuccát, de valahogy azzal nem tudtam zöld ágra vergődni.

    Köszi :R

Új hozzászólás Aktív témák