Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz qtrica #9 üzenetére

    Urak!
    Működik a gépem!!!
    Vissza vittem a ramot, és mivel nem tudtak volna cserét produkálni, visszaadták a lét. Irány át az aqua-ba, és lám 1000f-tal olcsóbban (8800) ugyanaz a ram. -gondoltam volna elsőre, csak miután megnéztem kiderült mégsem! az első is samsung 512Mb 533MHz ddr2 volt, de azon két oldalt összesen 16 chip, ezen meg egy oldalon 8, és amásik oldal full fólia gondolom a jobb hűtés miatt. Gyorsan vettem is kettőt, de azért szimplán is kipróbáltam!
    Ez is ''mint nyúl'' úgy megy. remélem az alaplapon minden funkció működik, de ez majd menet közben kiderül.

    Eddig:
    1., Szerintem a hang gyengébb mint az öreg soundblaser Live 5.1-es karimmal,de a mély pattogósabb-ütősebb viszont a vágási frekit nem tudom lehet-e állítani, de nem találtam hozzá semmit!

    2., A proc hűtő még süvölt, a gyári szoftverrel nem bírom 1800 alá vinni a fordulatot, pedig 1100-1200nál az s478-as thermaltake hang nélkül forgott!
    Ha valaki tud megoldást megköszönném!

    3., Bejelentkezéskor a videokarit 32Mb-osnak írja, pedig egy 128Mb-os GeForce 6200-as! Mondjuk ez olyan, hogy van rajta 32Mb gyorsító is, lehet csak azt érzékeli.

    Addig is köszi a tanácsokat!

    További infót tapasztalatot ide írnám, bár ez nem 3rd eye, de szvsz nem sok a különbség.
    Ha probléma szóljatok nyitok neki újat!

    Hali :D :D :D !





Új hozzászólás Aktív témák