Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyulzsiraf5

    csendes tag

    Nemrégiben rendeltem a Be-Va Chip nevű boltból, hiba volt.
    Az oldalukon az szerepelt hogy a termék 1 munkanapon belül elérhető.
    Több hetet vártam rá, végül nem kaptam meg. Arra hivatkoztak hogy az egyik beszállítójukat zsarolóvírus támadta meg ezért késik a rendelés.
    Nehezen hiszem el ezt a mesét, de hagyjuk.
    Lényeg, hogy a terméknél folyamatosan a mai napig az van kiírva az oldalukon, hogy 1 munkanapon belül elérhető. Tehát azt sosem módosították, szóval még sokan úgy jártak vagy fognak úgy járni mint én.
    Pénzemet alig akarták visszautalni, végül négy hét után kaptam csak vissza.

    Kicsit utánajártam a boltnak, sajnos csak az eset után. Rákérdeztem ismerősöknél, kollégáknál ránéztem az értékelésekre árukeresőn.
    Kiderült, bevált szokás náluk hogy mindenhez azt írják 1 munkanapon belül elérhető, de csak hetek alatt szállítják le a rendelést.
    Ha valaki rákérdez akkor jön a zsarolóvírusos mese.
    A pénzt pedig alig akarják visszautalni.

    Még jobb, hallottam néhány jótállásos panaszt. Ahol hibás termék esetén mindig azzal a kifogással nem cserélik ki a terméket vagy térítik vissza az árát, hogy a vásárló ejtette le ebből keletkezett a hiba. Mindezt úgy, hogy ők a lehető legszarabb csomagolásban küldik ki a rendeléseket.

    Ne rendeljetek tőlük, nagyon átbaszásnak tűnik az egész bolt.
    Jó lenne ha fogyasztóvédelem ránézne az ilyen kisebb boltokra is és nem állna meg a nagyobb emag és társainál.
    Tehetném rájuk vernék egy nagyobb bírságot mert pofátlanság ami művelnek.

Új hozzászólás Aktív témák