Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mario88

    tag

    válasz Blackdeath #658 üzenetére

    Lehet, hogy valóban a modell konstrukcióhibás, de nekem van egy másik tippem is:

    Vision bevásárlóközpontos boltjaival ilyen szempontból pont ez a probléma. Egyrészt jó, hogy ki van rakva egy csomó keret, ugyanakkor emiatt viszonylag hamar elhasználódnak.

    Számoljunk egy nap csak 10 próbával, akkor is az egy hónap alatt ugye már 300, és ha fél évig ott áll kirakva, közel 2000 alkalommal fogdossák, teszik fel-veszik le, ütik oda, esetleg ejtik le a keretet. A rajtuk lévő idióta, bumfordi csipogókról nem is beszélve, ami egy idő után mindnek kikezdi a szárát és sokat normálisan felpróbálni sem lehet tőlük. :(

    Tippem: hívd fel a vevőszolgálatot, a keret pontos adatai alapján a srác rögtön megmondja neked, hogy melyik üzletükben van belőle (ha számlád van róla, akkor elég az egyedi azonosító is). Ezután legjobb, ha személyesen ellátogatsz az egységbe és érdeklődsz a keret után. Szerencsés esetben még nem rakták ki és ott hever a bolt raktárában érintetlenül. :))

    Én már vettem így akciósan, az egyik helyen "szétült-széttaposott", a másikon teljesen új állapotban volt. Ugyanannyiért, mert nem az adott darabot, hanem a modellt árazzák, központilag. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák