Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz bigdady #82941 üzenetére

    Az a baj, hogy ahogy Kékes525 is fogalmazott korábban máshol (próbálom nem ferdíteni, mert ált. kritikusabb vagyok, mint ő :D - ő tudományosan optimista (sorry)):

    Nyílván nem így írta, konyhanyelvesítem, most nem keresem vissza. régebbi hsz:

    Jelenleg az egész világ egy vírustenyészet, hiába lenne a legtöbb mutáció életképtelen most túl nagy a fertőzöttek száma a világon és újabb mutációk lesznek.
    Ehhez az lenne a legfontosabb, hogy az egész világra kiterjedő vírustenyészet megszűnjön.

    Ehhez a fő variánsok visszaszorítására lenne szükség. Bármilyen áron bármilyen megbízható, ellenőrzött vakcinával válogatás nélkül.

    Én viszont, tekintettel arra, hogy tavaly szept-dec között már második olyan variánsról tudunk, ami veszélyes lehet (cseh, dél-koreai ), ezen a ponton nem vállalom a a jan-márciusi időszakról miért ne kerülhetne elő még egy-két ilyen variáns?

    Ebből a szempontból tényleg a kínai jó választásnak tűnik, AZ-t kihagyom. A politika nyilvánvaló, hogy a kínai érdekeket háttérbe szorítsa. Belehalni nem fogok, egy próbát megér :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák