Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #20749568 #81688 üzenetére

    Aki akar az előrébb fog jutni. Aki meg nem, az nem.

    Pontosan, épp ahogyan csak káposztából tudsz töltött káposztát főzni. Azt az ökörséget most ne erőltesd, hogy más nem is kell egyikhez sem. :N

    De van szabadság. Mert a szabadság az nem arról szól, hogy bármikor elugorhatsz Tahitire, hanem arról, hogy saját magad felett önrendelkezési jogod van. Az meg most nincs.

    Máskor sincs, kevés kivétellel mindenki valamiképpen korlátozva van. Egyrészt azért, mert nem csak saját magadra kell gondolnod, még neked sem, hiába vagy hyperegoista. Na ugye. ;]

    Bocsánat.... de én miért vagyok ilyen helyzetben? Nem azért mert a madarak összehordták.

    Ez megint csak a káposzta esete, Te vagy a káposzta, hiába gondolod, hogy csak Te egyedül elég vagy bármihez is, de én aztán nem akarom lelombozni az önbizalmad. :N

    Az én szabad döntésem volt, hogy nem mentem ki. Mérlegeltem, majd hoztam egy döntést.

    Totál a Te döntésed volt, hogy nem megy ki a család vagy mi? Tényleg nem érted, már az se rajtad múlik, hogy ha akarnál kimehetnél Svédo-ba. Jóval kevesebb múlik az egyénen, mint szeretnéd. De majd oly bölcs leszel idővel, mint én, megérted. :D

Új hozzászólás Aktív témák