Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz t72killer #22094 üzenetére

    Mint mondtam, olyan nincs, hogy valaki semmit nem tapasztal magán, ugyanolyan egészségesnek érzi magát mint előtte, aztán csak úgy kiderül kuka a tüdeje. Ezt mond el egy orvosnak. Ki fog röhögni. Én megtettem... Nem hasonlítom influenzához, nem becsülöm alá, de média hülyeségének sem dőlök be, ülök fel mindennek és lovallom bele magam.Eljárok dolgozni, nem mászkálok feleslegesen, ha kimegyek főleg bolt, maszkba kesztyűbe stb. Ezzel valóban annyira felelőtlenül gondolkodom, mint ahogy a kedves Ricardo fórumtárs a linkel utalt? Aki ontja magából megállás nélkül itt a negatívnál negatívabb hülyeségeket. Már bocsánat, hogy így fogalmazok. El kell indítani a gazdaságot, vissza állítani mindent szépen lassan fokozatosan. Lehet csak időszakosan fog menni, majd kiderül. Mert ebbe így, többen fognak belerokkanni mint a vírusba. Sarkítva fogalmazva. Nem véletlenül teszi ezt, sok ország... Nagyon sok az ismeretlen, a kérdőjel. Ami nekem fura. Itt egy elképesztően nagy, hihetetlen járvány, ami még sosem volt, mégis mintha szart sem tudnánk róla. 2020-at írunk, nem 1020-at. Na ezt a bizonytalanságot, ragadja meg csodálatosan a média.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák